Na tegorocznych targach postawiliśmy głównie na kolory i różnorodność

Na targach Warsaw Home, które miały miejsce w terminie od 7 do 10 listopada 2023 r, mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć jako jedni z wystawców. Było to dla nas niezwykle ekscytujące wydarzenie, podczas którego mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze produkty.

Na tegorocznych targach postawiliśmy głównie na kolory i różnorodność. Nasze abażury zachwycały oryginalnymi wzorami i żywymi kolorami, które przyciągały uwagę odwiedzających.

Co więcej, metalowe stożki, w równie żywych kolorach wzbudzały spore zainteresowanie nadając lampom niepowtarzalny charakter. Warto jeszcze wspomnieć o minimalistycznych lampach z drewna, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ale to nie wszystko!  Swoje miejsce znalazły także lampy z biodegradowalnymi i naturalnymi abażurami, które są nie tylko ekologiczne, ale również pięknie prezentują się w różnych pomieszczeniach.

Pośród tych nowości ,nie zabrakło również innowacyjnych rozwiązań w postaci szynoprzewodów magnetycznych.

Tegoroczny udział na Warsaw Home przyniósł nam wiele radości i satysfakcji. Podczas czterech dni targów mieliśmy okazję spotkać wiele osób o podobnych zainteresowaniach i pasji do wzornictwa i aranżacji wnętrz. Dzięki rozmowom i nawiązanym kontaktom mogliśmy poznać potrzeby i oczekiwania osób z branży oraz wspólnie poszukiwać inspiracji dla nowych projektów. To właśnie dzięki takim wydarzeniom możemy cały czas rozwijać naszą ofertę i dostosować się do zmieniających się trendów na rynku.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Warsaw Home. Wasze zainteresowanie i pozytywne opinie naprawdę nas wzruszyły.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie i oddanie, które  nam okazujecie. Tegoroczna edycja targów była dla nas niezwykle udana i pełna emocji. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji, która zapewne przyniesie nam kolejne niezapomniane momenty. Do zobaczenia na Warsaw Home 2024!