Nagrody dla polskich marek cenionych za granicą

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że mieliśmy przyjemność uczestniczyć w gali wręczenia prestiżowych nagród TUZ Biznesu, zorganizowanej przez renomowany tygodnik Wprost. Gala odbyła się w Warszawie, a my mieliśmy zaszczyt być nominowani do Nagrody dla polskich marek cenionych za granicą.

Podczas tegorocznej ceremonii założyciel naszej firmy, Tomasz Krywult, miał wyjątkową okazję odebrać tę prestiżową nagrodę.

To ogromne wyróżnienie nie tylko dla naszej organizacji, ale również dla całego zespołu TK Lighting. Jesteśmy dumni z faktu, że odnosimy sukcesy na arenie międzynarodowej. Nagroda dla polskich marek cenionych za granicą jest dla nas potwierdzeniem, że nasza praca, determinacja i zaangażowanie w rozwój naszych produktów i usług przynoszą efekty. Jest to również znak, że nasza marka rozwija się i zdobywa uznanie na globalnym rynku.

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom za ich ciężką pracę i wkład w sukces firmy.

Jesteśmy wdzięczni naszym klientom i partnerom biznesowym za wsparcie i zaufanie, które nam okazują. To dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję, która polega na tworzeniu innowacyjnych i wysokiej jakości produktów, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

Obiecujemy, że będziemy kontynuować nasze wysiłki w celu jeszcze lepszego rozwoju naszej marki i osiągania kolejnych sukcesów.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, które pokazują nam, że nasza praca ma wartość i znaczenie na arenie międzynarodowej. Jesteśmy podekscytowani przyszłością i gotowi na dalsze wyzwania.